Дизайн інтер’єру спальні

Самостійно або за допомогою фахівців, процес ремонту завжди залишається трудомістким.

Дизайн интерьера спальни

Самостійно або за допомогою фахівців, процес ремонту завжди залишається трудомістким

Крім цих факторів, існує ряд нюансів в підборі відповідних матеріалів для створення дизайн інтер’єру спальні. Меблі, світло та оздоблювальні матеріали мають вкрай важливе значення.

Самостійно або за допомогою фахівців, процес ремонту завжди залишається трудомістким. Модні тенденції в дизайні інтер’єру схильні змінюватися з роками, але деякі рекомендації в процесі створення інтер’єру, в даному випадку спальні, залишаються незмінними.

Давайте розглянемо їх більш детально.

  1. Мінімалізм

Кімната відпочинку – це місце, яке додаткові предмети меблів і декору будуть тільки обтяжувати. Не варто обтяжувати і захаращувати простір, в якому ви хотіли б розслабитися і якісно виспатися. Винятком можуть бути елементи декору, які позитивно впливають медитативно-заспокійливо і налаштовують вас на глибокий сон.

У разі, якщо у вас квартира студія, необхідно все ж відокремити спальне місце від усього приміщення за допомогою ширми. Таке розташування ліжка буде асоціюватися у вас з почуттям спокою і захищеності.

Дизайн інтер'єру спальні

 

  1. Натуральні матеріали

Особливу увагу слід приділити натуральним матеріалам. Оздоблення і меблі ні в якому разі не повинні виділяти токсичні речовини, інакше про здоровий сон та відпочинок можна забути. Штукатурка, шпалери, ламінат, паркет підійдуть тільки нешкідливі матеріали.

Натуральні матеріали в інтер'єрі спальні

  1. Колір і світло

Унікальна формула зі створення дизайну інтер’єру спальні – це спокійні, теплі або холодні відтінки і побільше світла – вуличного, а також від освітлювальних приладів для різного часу дня. Правильний і достатній світло робить кімнату більш просторою. Для якісного сну використовувати щільні подвійні штори або інші види жалюзі, які забезпечують непроглядну темряву для нічного відпочинку.

  1. Меблі і форма спальні

Вибір ліжка – відповідальна частина роботи. Натуральні матеріали, естетична складова і найголовніше – зручність. Тут не може бути компромісів, так як це саме те місце, де ви заряджаєтеся силами і енергією на наступний день. Не варто говорити, якими важкими наслідками може обернутися відсутність можливості відновити ресурс.

Спальна кімната може бути абсолютно різного розміру. Якщо у вас спальна кімната непропорційного розміру рекомендується коригувати таке приміщення кольором, стелями, а також за допомогою поділу зон спальні.

При плануванні дизайну інтер’єру спальні слід брати до уваги загальну площу житлового приміщення. Спальне місце може бути більше середніх розмірів, якщо його розташувати у великому будинку. В цілому дизайн спальні в приватному будинку дає більше місця для різних конфігурацій і розширення спальні. В інших випадках значне розширення спальної зони може бути недоцільним і малоефективним.

Виходячи з базових законів планування приміщення ділиться на рівні ділянки. Місце спальні може з невеликим відривом бути більше, ніж дитяча або вітальня. Одна з поширених рекомендацій при розробці дизайну інтер’єру спальної кімнати – розміщення спальні на сонячній стороні житла. Якщо мова йде про приватний будинок, то належним місцем для розміщення спальні, буде другий поверх. Перший поверх краще залишити під вітальню. Виняток буде той випадок, якщо в будинку живуть люди похилого віку. У такому випадку найкращим варіантом розміщення спального місця стане перший поверх, де людям у віці буде простіше пересуватися і уникати небезпечних ситуацій, пов’язаних з додатковим підйомом по сходах.

дизайн інтер'єру спальної кімнати

Звичайно основним в дизайн проекті спальної кімнати завжди були, є і будуть індивідуальні переваги. З інтер’єром спальні і стильовим напрямком краще визначитися на початковій стадії планування проекту.

На сьогоднішній день в Києві існує величезна кількість варіантів в стилі оформлення інтер’єру спальні в будинку. Якщо ви вирішили замовити дизайн спальної кімнати в квартирі, в першу чергу, необхідно орієнтуватися на якість і вартість послуги. Ціна дизайну спальні залежить від професійного досвіду дизайнерів.

Ось перелік деяких найпопулярніших стилів для оформлення інтер’єрів спальних кімнат: еко стиль, лофт, мінімалізм, класичний стиль.

Приклади наших робіт з дизайном інтер’єру спальні

Нас публікують
P
A
I
N
T
I
T