Slavutych

Краса повинна бути функціональною.

Про проект

Дуже важливим моментом успішного проекту є довіра до дизайнера, що все буде виконано в кращому вигляді, адже самі незвичайні і в підсумку улюблені деталі проекту виходять за межі звичайних і тривіальних рішень, і їх можна втілити тільки під професійним авторським наглядом автора.

Slavutych

Наша команда завжди ставить за мету збагатити інтер’єр неординарними рішеннями, які при цьому залишалися б функціональними. У наших роботах немає ілюзорних елементів, які замовник витрачав би гроші в порожню. Краса повинна бути функціональною.

Особливості планувального рішення + концепція. Чим продиктоване.

Як і завжди, першим етапом роботи було зрозуміти, почути всі побажання замовника: з планування, меблів, дизайну та, звичайно, улюблених речей в будинку.
Абсолютно кожен проект повністю залежить не тільки від конкретного місця, а й, як головне – людей. Замовники цього проекту – молода пара, яка мріє про свій універсальному затишному місці, де ідеально поєднується відпочинок і будь-який інший їх дозвілля. З планувальних завдань – це велика об’єднана з кухнею вітальня з відкритими вікнами, так само 2 спальні, дві ванні кімнати і гардеробна. Головною проблемою стало неможливість розміщення всіх пунктів в цій квартирі і тоді ми вирішили запропонувати перетворити головний недолік проекту в його унікальний і гармонійний плюс – та ж гардеробна кімната технічно розкладена в ядрі квартири, а також приховує від сторонніх очей входу в спальню, роблячи їх тим самим таємним і особистим місцем мешканців квартири.
У кожній з частин проекту є свої особливі деталі, в композиційному і колірному рішенні – вони у виборі натуральних і природних матеріалів, кольорової палітри, які при цьому так само відгукуються в юному дусі замовників і любові до чистого простору. Всі непотрібні увазі речі були заховані або обіграні для максимально зручного користування.

Slavutych Slavutych Slavutych Slavutych Slavutych

Уже біля входу в квартиру нас зустрічає стіна з теплою і натуральної текстури дерева, яка таїть в собі шафи і входи в спальню. Решта двері прихованого монтажу і в однаковій обробці стіни, звичайно, було обрано не випадково. По кожній з цих дверей ванної кімнати різного призначення, один для швидкого користування – в ньому душ і деяка техніка, і другий для більш тривалого перебування з ванною, теплою підсвічуванням. Об’єднує ці дві кімнати не тільки подібна техніка і меблі, але і матеріали. Їх тут всього два, рівно стільки, щоб відобразити яскраве, але в той же час спокійне місце. Базовий матеріал – мікроцемент на стінах і на підлозі, створює приємну і спокійну текстуру, а також плитка одного з найбільш теплих відтінків, виділена підсвічуванням. Одна з найважливіших функцій цих кімнат – це можливість залишити тільки включену підсвічування і прийняти ванну або душ.
У загальній кімнаті об’єднані найважливіші для денного перебування місця: кухня і вітальня. А також універсальний диван, відкриває нові можливості для розміщення та діалогу.

Кухня, як і коридор відводить увагу від шаф – вони разом з холодильником зашиті панелями в колір стін і стали частиною цілісної композиції.

Ще однією яскравою деталлю став шафа в загальній зоні, він не тільки уособлює собою затишок і етнічне настрій будинку, але і вигідно відтіняє минималистичную композицію і створює з нею ідеальний тандем.

Slavutych Slavutych Slavutych

Майстер спальня створена для максимального комфорту і функціональності, особисте місце молодої пари, де є їх улюблені кольори, фактури і настрій відпочинку.

Гостьова кімната в майбутньому перетворять на дитячу кімнату, але поки вона чекає свого часу і таїть невеликий тайник, улюблене місце дітей, де всі тільки для їхньої гри і фантазії, воно знаходиться за шафою і навіть зараз може бути особливим місцем усамітнення і комфорту.

Slavutych Slavutych

Нас публікують
P
A
I
N
T
I
T