YOUR INTERIOR DESIGN
Переглянути проекти

Про Paintit

Cтудія інтер’єрного проектування у місті Києві.

Понад 10 років ми успішно реалізовуємо проекти, створюємо сильну команду дизайнерів та сточуємо свої олівці, щоб у вас був Простір, з якого не хочеться йти.

Клієнти PAINTIT отримують лише кастомізовані рішення, які задовольняють їх бачення.

Наша студія гарантує постійний контроль та активну участь у створенні та реалізації інтер’єру на всіх його етапах – від ідеї до завершення проекту.

дізнатися більше

Про Paintit
Наш фундамент це:
Керуємо всіма етапами створення вашого дизайну інтер’єру
Чітко притримуємось бюджетних очікувань замовника
Відповідаємо за успішний запуск кожного проекту
Залучаємо до своєї команди лише професіоналів своєї справи

Процедура роботи нашої студії дизайну інтер’єру

Ми хотіли б сказати, що будь-який наш проект починається з технічного завдання, обмірів та фотофіксації, але це не буде відповідати реальності. Робота дизайн студії Paintit починається з налаштування на вібрації нашого співрозмовника і глибоке занурювання в потребу, яка постає перед нами.  Оскільки не кожна людина здатна сформулювати свої справжні потреби, ми докладаємо максимум зусиль, щоб почути замовника «між рядків».

На цьому психологічний аспект нашої роботи не закінчується. Вміння налагодити спілкування з працівниками на будівництві та їх керівництвом також вимагає високих комунікативних навичок і широти сприйняття. Ця взаємодія вимагає особливої ​​уваги, так як саме від цих людей багато в чому залежить якість реалізації проекту. Ми тривалий період вибудовували мережу контактів з фахівцями в цій ніші і працювали над поглибленням нашого взаєморозуміння, щоб кінцевий результат наших об’єктів відповідав очікуванням наших клієнтів.

Етап вибору концепції, етап внесення змін, етап будівництва і етап узгодження  –    всі ці етапи так само вимагають глибокого психологічного залучення, чим і займаються фахівці майстерні Paintit. Незважаючи на 10-річний досвід, кожен проект нашої дизайн студії     це завжди «первісток», в якого ми інвестуємо всі свої ресурси і зусилля. Ми не романтизуємо поняття «дизайну» і не створюємо форму заради форми. Майстерня дизайну Paintit вирішує реальні завдання, але через творчий підхід.

Ми глибоко переконані, що створення дизайну інтер’єру супроводжується умінням оцінювати критично, доносити інформацію про проект на всіх стадіях, а також вирішувати не формальні проектні завдання, а реальний біль і проблему замовника. Послуги дизайну інтер’єру –   це поле психологічних, художніх, інженерних і економічних знань.

Етапи роботи дизайн студії Paintit

 1 етап:

 • інтерв’ю з замовником (в ході цього спілкування ми враховуємо всі точки зору щодо оформлення житла. Кожна деталь – кількість членів сім’ї, хобі, мрії, наявність домашніх тварин, а також погляди на естетику);
 • обговорення бюджету проекту;
 • попередній варіант план рішення;
 • виміри і фотофіксація на об’єкті (при потребі відеофіксація);
 • доробка планувального рішення.

2 етап:

 • візуалізація;
 • складання попереднього бюджету і графіка будівництва.

3 етап:

 • креслення робочої документації;
 • єдиний альбом з усіма результатами проекту;
 • + 3D візуалізації (тривимірне зображення демонструє ідею планування. Це стилістичне рішення в детальному відпрацюванні. Візуалізація дає можливість підібрати найбільш підходящу кольорову гамму, оцінити функціональність розстановки предметів інтер’єру і раціональність використання приміщення. 3D візуалізація допоможе Вам скласти чітке бачення, як саме буде виглядати приміщення після ремонту).

 4 етап

 • авторський нагляд.

Як правило, у замовника може виникнути питання, що таке авторський нагляд і навіщо він потрібен?

Авторський нагляд передбачає супровід проекту дизайнером.

На перший погляд, може здатися, що якісно зроблений проект самодостатній і не потребує супроводу.

Але є деякі нюанси. У будь-якому процесі, а особливо, якщо йдеться про ремонтно-будівельні роботи, виникає коригування і відступи від початкового задуму. Людський фактор впливає на якість будівництва. Для координації цих непередбачуваних проблем і необхідний модератор у вигляді автора проекту.

Таким чином, цей вид контролю якості дозволяє визначати недоліки в реалізації і гарантує відповідність вимогам проектної та нормативної документації.

Також, якщо у замовника виникають нові ідеї під реалізацію, єдина людина, яка може внести ці коригування, це автор проекту.

Авторський нагляд залежить від складності, умов будівництва, масштабності і ексклюзивності об’єкта.

Він складається у відвідуванні об’єкта, інформуванні замовника про можливі зміни, внесення поправок в робочу документацію, а також, в цілому, про хід ведення будівельних робіт.

Дизайн інтер’єру на замовлення досить ресурсозатратний процес. У зв’язку з цим наша команда націлена заощадити час замовника і не витрачати його на ознайомлення з безліччю варіантів і матеріалів. Вивчивши побажання замовника, ми формуємо найкращі способи їх втілення. Всі ці складові розміщуються в технічному завданні, яким ми відповідально слідуємо. Щодо термінів реалізації проекту, то вони залежать від часу спілкування з замовником, узгодження всіх етапів, поправок, техніки і прийняття остаточних рішень.

Будь-яке рішення може збільшити вартість реалізації або вплинути на статус об’єкта, тому ми намагаємося застерегти вас від необережних рішень і запропонувати найбільш раціональні кроки для кожного конкретного проекту.

Навіщо потрібен дизайнер інтер’єру?

Середньостатистичний житель вважає, що розробка дизайну квартири  це надмірність і зайві витрати, адже ремонт можна успішно зробити і самостійно.

Цей феномен не є дивним, адже послуги дизайнерів на пострадянському просторі – це відносно нове явище.

Стикаючись безпосередньо з ремонтом і спробою планування, більшість людей усвідомлюють необхідність в консультації фахівця для органічного проведення всіх етапів цього енергозатратного і трудомісткого процесу.

Найчастіше процес ремонту перетворюється у справжні випробування на міцність, в якому виживають найсильніші.

Щоб зберегти свій психічний, фізичний і ментальний ресурс і запобігти наслідкам скоєних помилок, ми рекомендуємо звернутися до фахівців відразу, на початковому етапі створення вашого проекту.

Критичні помилки при самостійному ремонті

Часта помилка полягає в розміщенні розеток. До них може не бути вільного доступу, їх розміщено недостатня кількість, при зміні розміщення меблів доступ до розеток може виявитися перекритий. Другою помилкою може стати питання розробки і установки освітлення. Різні зони вимагають різного функціонального освітлення. Так світло на робочому столі, так само, як і на кухонному, повинно бути яскравіше, ніж на інших зонах, щоб очі не втомлювалися і не напружувалися.

Третя помилка може стосуватися вбиральні.

Габаритні предмети, типу прасувальної дошки, пилососа, дорожньої сумки не беруться до уваги, і їм не знаходиться спеціально відведеного місця в квартирі після ремонту. Таким чином їх починають зберігати за шафою, або намагатися вмістити в комору.

При проектуванні дизайн плану для подібних предметів розраховується спеціальне місце.

Інтер’єр, над яким працював дизайнер, завжди буде якісно відрізнятися від того, в якому він був відсутній.

Завершеність, функціональність і відчуття повноти простору, в якому хочеться затриматися, – основні причини, через які варто довіритися професіоналам у цьому питанні.

Переваги послуг студії дизайну інтер’єру?

Першим фактором є час, витрачений на обдумування, як все краще розмістити, пошук матеріалів, спроби домовитися з будівельниками і виправлення помилок, допущених під час ремонту вашого житла. Другим аргументом виступає технічний фактор. Креслення, розраховані кваліфікованими фахівцями, надають розуміння, яку точну кількість обладнання і матеріалів необхідно закуповувати під певний об’єкт. Без наявності даних розрахунків реалізація концептуальної ідеї може виявитися провальною або завдати великої матеріальної шкоди.

По-третє, дизайнер інтер’єру володіє знаннями ергономіки і має великий досвід роботи, що допомагає йому професійно виконувати поставлені завдання. Зонування, вибір предметів інтер’єру і освітленість  основні глобальні питання, в яких часто припускаються помилок. Співпрацюючи з дизайнером, власнику квартири можна не хвилюватися про функціональність простору.

Відчуття стилю і естетики можуть бути присутні не тільки у людини з дипломом дизайнера. Але цього відчуття недостатньо для практичного застосування. Необхідно також володіти ситуацією на ринку меблів і співпрацювати з посередниками, щоб приймати самі рентабельні рішення.

У разі, якщо ви захочете здати житло в оренду, його вартість буде істотно вигравати серед конкурентів, якщо в ньому буде присутній ефективний дизайн.

 

Дізнатися більше
Нас публікують
P
A
I
N
T
I
T