Rybalsky 01

Краса повинна бути функціональною.

Про проект

Наша команда завжди ставить за мету збагатити інтер’єр неординарними рішеннями, які при цьому залишалися б функціональними. У наших роботах немає ілюзорних елементів, на які замовник витрачав би гроші в порожню. Краса повинна бути функціональною.

Проект “Rybalsky” – функціоналізм у всій красі

Rybalsky 01

Особливості планувального рішення + концепція. Чим продиктоване.

Як і завжди, першим етапом роботи було зрозуміти, почути всі побажання замовника: по плануванню, меблів, дизайну та, звичайно, улюблених речей в будинку.
Абсолютно кожен проект повністю залежить не тільки від конкретного місця, а й, як головне – людей. Замовники цього проекту – молода пара, яка мріє про свій універсальному затишному місці, де ідеально поєднується відпочинок і будь-який інший їх дозвілля. З планувальних завдань – це велика об’єднана з кухнею вітальня з відкритими вікнами, так само 2 спальні, дві ванні кімнати і гардероб. Головною проблемою стало неможливість розміщення всіх пунктів в цій квартирі і тоді ми вирішили запропонувати перетворити головний недолік проекту в його унікальний і гармонійний плюс – та сама гардеробна кімната технічно розкладена в ядрі квартири, а також приховує від зайвих очей входи в спальню, роблячи їх тим самим таємним і особистим місцем мешканців квартири.

Rybalsky 01 Rybalsky 01 Rybalsky 01 Rybalsky 01 Rybalsky 01 Rybalsky 01 Rybalsky 01

У кожній із частин проекту є свої особливі деталі, в композиційному і колірному рішенні – вони у виборі натуральних і природних матеріалів, кольорової палітри, які при цьому так само відгукуються в юному дусі замовників і любові до чистого простору. Всі непотрібні увазі речі були заховані або обіграні для максимально зручного користування.
Уже біля входу в квартиру нас зустрічає стіна з теплою і натуральної текстури дерева, яка таїть в собі шафи і входи в спальню. Решта двері прихованого монтажу і в однаковій обробці стіни, що, звичайно, було обрано не випадково. За кожною з цих дверей ванні кімнати різного призначення, один для швидкого користування – в ньому душ і деяка техніка, і другий для більш тривалого перебування з ванною, теплою підсвічуванням. Об’єднує ці дві кімнати не тільки подібна техніка і меблі, але і матеріали. Їх тут всього два, рівно стільки, щоб відобразити яскраве, але в той же час спокійне місце. Базовий матеріал – мікроцемент на стінах і на підлозі, створює приємну і спокійну текстуру, а також плитка одного з найбільш теплих відтінків, виділена підсвічуванням. Одна з найважливіших функцій цих кімнат – це можливість залишити тільки включену підсвічування і прийняти ванну або душ. Rybalsky 01 Rybalsky 01

У загальній кімнаті об’єднані найважливіші для денного перебування місця: кухня і вітальня. А також універсальний диван, що відкриває нові можливості для розташування та діалогу.

Кухня, як і коридор відводить увагу від шаф – вони разом з холодильником зашиті панелями в колір стін і стали частиною цілісної композиції.

Ще однією яскравою деталлю став шафа в загальній зоні, він не тільки уособлює собою затишок і етнічне настрій будинку, але і вигідно відтіняє минималистичную композицію і створює з нею ідеальний тандем.

Майстер спальня створена для максимального комфорту і функціональності, особисте місце молодої пари, де є їх улюблені кольори, фактури і настрій відпочинку.

Гостьова кімната в майбутньому перетворять на дитячу кімнату, але поки вона чекає свого часу і таїть невеликий тайник, улюблене місце дітей, де всі тільки для їхньої гри і фантазії, воно знаходиться за шафою і навіть зараз може бути особливим місцем усамітнення і комфорту.

Rybalsky 01 Rybalsky 01 Rybalsky 01 Rybalsky 01 Rybalsky 01 Rybalsky 01

Взаємини з замовником

Після початку роботи з плануванням і їх обговорення стало зрозуміло, що перед нами замовники з чудовим смаком і дуже схожим на наше бачення простору. У кожному проекті ми пропонуємо кілька різних концепцій, в них є свій настрій, вид і індивідуальна особливість. У цьому проекті найвдалішим для нас був даний варіант, де обіграні функціональні побажання і збережені основні місця життя, він і був втілений в проекті.

Перед показом візуалізації проекту завжди є невелике переживання як відреагує замовник і чи підійде йому це. У цьому проекті, на щастя, ми багато разів чули, що все дуже подобається і як раз, як завжди мріяли замовники.

Дуже важливим моментом успішного проекту є довіра до дизайнера, що все буде виконано в кращому вигляді, адже самі незвичайні і в підсумку улюблені деталі проекту виходять за межі звичайних і тривіальних рішень, і їх можливо втілити тільки під професійним авторським наглядом автора.

Абсолютно кожен момент з цього проекту можливо втілити і не вимагає «всі гроші світу». Хороший дизайн може бути красивим і доступним, і ми точно знаємо, що так і буде.

Дорогі бренди VS предмети інтер’єру своїми руками
Важливим моментом реалізації проекту – відповідність загальному кошторисі і чітке дотримання їй, адже в більшості ремонтів, особливо без дизайнера цінник постійно зростає в геометричній прогресії і до кінця ремонту сума в кілька разів перевищує плановану. У цьому копаєте використані меблі і матеріали чітко в рамках бюджету, меблі в більшості під замовлення, так як залежить від певних розмірів, а й освітлення і м’які меблі відмінної якості за доступний цінник. У багато деталей квартири ми вкладали особливі речі і декор, які легко доступні, але при цьому стануть невід’ємною частиною місця.

Rybalsky 01 Rybalsky 01 Rybalsky 01 Rybalsky 01

Команда PAINTIT. цінності
Наша команда завжди ставить за мету збагатити інтер’єр неординарними рішеннями, які при цьому залишалися б функціональними. У наших роботах немає ілюзорних елементів, на які замовник витрачав би гроші в порожню. Краса повинна бути функціональною.

Нас публікують
P
A
I
N
T
I
T