Дизайн інтер’єру кухні

Крім креативної ідеї, необхідно також враховувати практичну сторону, адже кухня повинна бути не тільки стильною і красивою, але і функціональною.

Дизайн интерьера дома в Киеве

З чого почати дизайн проект кухні?

Крім креативної ідеї, необхідно також враховувати практичну сторону, адже кухня повинна бути не тільки стильною і красивою, але і функціональною.

Переваги співпраці з дизайнером полягають у тому, що при оформленні дизайну приміщення дизайнер допомагає ергономічно розмістити меблі і кухонне обладнання.

Планування “робочого трикутника” – мийки, холодильника і плити не буде викликати головний біль і ставити вас перед муками вибору, якщо ви зважитеся замовити дизайн інтер’єру кухні в Києві. Висувні ящики, шафи і вбудована кухонна техніка правильних світлих відтінків візуально збільшать приміщення кухні і зроблять простір об’ємним.

дизайн інтер'єру кухні

Якщо зараз ви перебуваєте в процесі дизайну кухні в будинку і у вас для неї відведена дуже невелика площа, вихід є. Навіть малогабаритні кухні не привід відмовлятися від стильного дизайну інтер’єру.

Ось кілька порад, яких варто дотримуватися під час розробки дизайну кухні їдальні.

По-перше, всі рекомендації досить прості і незначно впливають на вартість ремонту. Головне бути відкритим до експериментування, мислити поза шаблонів і ефективно використовувати будь-які вільні поверхні для того, щоб візуально виграти і збільшити існуюче простір.

Кожен сантиметр вашої кухні можна і потрібно використовувати якісно. Виходячи з цього, варто звернути увагу не тільки на меблі, якій ви плануєте обставити кухню-їдальню, а й додаткові атрибути. Серед них можуть бути різні гачки, тримачі і контейнери для зберігання кухонних аксесуарів. Контейнери можна з легкістю розмістити у вільному просторі, яке утворюється, якщо меблі не досягає стелі. Також не варто забувати про використання підвіконня. На ньому можна розмістити обробні дошки, а також дрібну побутову техніку.

Крім техніки і функціональних кухонних атрибутів, зверніть увагу на декоративні елементи, які завжди додають естетики і візуально відволікають від малогабаритної квадратури приміщення.

Елементи декору в зоні кухні

Один із важливих елементів декору кухні – це рослини. Вони привносять в простір соковитість і відчуття свіжості. Якщо ви не готові пожертвувати своїм підвіконням для розміщення рослин, є велика різноманітність у виборі підвісних горщиків – кашпо.

Центральний елемент кухні-їдальні – це кухонний стіл. Тут краще віддати перевагу круглому столу, ніж квадратному. Він природним чином займає мало місця і є найкращим вибором для невеликого кухонного приміщення. Альтернативним варіантом столу може послужити барна стійка, яка відмінно підходить для зонування території та поділу зони відпочинку від обідньої зони.

Також відмінним прикрасам маленької кухні-їдальні можуть бути картини, фотографії та постери. Маленьке простір не вирок для предметів мистецтва, а навіть навпаки. Такі яскраві і кастомниє деталі здатні зачарувати будь-якого гостя цього інтер’єру.

дизайн проект кухні

Світлі відтінки в дизайні кухні

Старий перевірений секрет для створення затишку, легкості приміщення – це світлі відтінки стін і кухонних фасадів. Крім класичного білого, є ряд інших трендових відтінків, з якими можуть допомогти дизайнери при розробці кухні в будинку.

З відомих, але не менш важливих рекомендацій по візуальному збільшенню простору – використання блискучих матеріалів. Скло і дзеркала грають на руку маленького приміщення, і розширюють навіть найтісніший площа.

При розробці дизайн інтер’єру кухні або ж будь-якого іншого приміщення в будинку ви можете зіткнутися з величезною кількістю не корисно простору. Воно начебто є, але толку мало. Не варто скидати ці шматочки площі з рахунків. На них необхідно подивитися під іншим кутом, під яким вони можуть принести користь. І тоді навіть самі незручні закутки вийде обладнати під використання. Такі елементи, як ніші і полки, рятують і оживляють навіть самі непривабливі частини квартири.

Барна стійка в дизайн проекті кухні

Ми вже згадували про поділ обідньої зони і гостьової зони за допомогою барной стійки. Але крім цього, існує ряд інших способів зонування. Особливо актуальна ця тема дизайні кухні студії.

дизайн кухні студії

На сьогоднішній день квартири студії стали дуже популярним явищем. Для того, щоб візуально зробити кухню просторій, її з’єднують з сусіднім приміщенням, вітальні. Таким чином, ми отримуємо цілісне приміщення без перегородки.

Основна проблема полягає в тому, що ці приміщення несуть різний цільове призначення, і їх тісне злиття може негативно вплинути один на одного. Тут ми також маємо справу з невеликим простором, яке необхідно якісно умовно розділити.

Шумове забруднення, викликане роботою вентиляції або техніки, надмірне утворення вологи і різних запахів на кухні можуть заважати гостьовій зоні. Особливо, якщо в цей час в ній будуть присутні гості.

В такому плануванні слід намагатися приховати робочу кухонну зону.

Для мінімального поділу цих зон можуть служити розсувні двері, жалюзі, ролети, книжкові перегородки, модульні дивани, барна стійка, а також обідній стіл зі стільцями.

Ось кілька наших проектів, де добре вирішене дизайн інтер’єру кухні:

 

Нас публікують
P
A
I
N
T
I
T