FAQ

У процесі роботи над дизайн-проектом, як правило, ми пропонуємо 3 планувальні рішення замовнику. Досить часто цих різновидів трапляється і більше. Все залежить від можливостей і параметрів квартири, матеріалів стін і встановленої перед дизайнером завдання. Ці планувальні схеми пропонуються клієнту на вибір, і найкраще з них, яке повністю і повністю підходить для життя її мешканців розробляється в подальшому дизайн-проекті

Авторський нагляд – це невід’ємна частина будівельного процесу. Для нашої команди дуже важливо, щоб клієнт отримав на виході той результат, який він закохався на етапі візуалізації. Контроль за виконанням дизайн-проекту, консультації з креслень дизайн-проекту для будівельників, виїзди на об’єкт, внесення змін до дизайн-проекту, що утворюються після демонтажу/монтажу, розведення сантехнічного обладнання, вирівнювання стін, підлог та стель, комплектація об’єкта, контроль бюджету та тд.
По суті ми перші, хто заходить на об’єкт і останні, хто з нього виходить.

На початковому етапі роботи, ми пропонуємо клієнту заповнити наш опитувальник, який дає нам краще зрозуміти замовника та визначити вектор руху.

Дизайн інтер’єру житла це про особисте, він не може до вподоби всім, це не громадське місце, це про індивідуальність. Завдання дизайнера відчути свого клієнта, зрозуміти його звички, особливості та лише потім пропонувати рішення.

Робота над дизайн-проектом починається з опитувальника, який дає базове розуміння того, що хоче клієнт. На основі опитувальника ми робимо перші чернові варіанти планування, все це є матеріалом для обговорення та подальшого руху.

Нас публікують
P
A
I
N
T
I
T