Про ціни

Ні, ми не лідери бюджетних розцінок. Але ми лідери синхронізації із Вашим Серцем.

Як формується ціна дизайну інтер’єру?

Ціни на послуги Paintit       це квінтесенція досвіду і болю від пройдених помилок. Ми фанатичні у своєму перфекціонізмі. У нас немає стоп-слів, крім одного – «ідеально».

Наші найкращі спеціалісти проводять велику роботу, щоб із безлічі варіантів вибрати один, який підійде саме Вам. Ескізний варіант планування   – заміри    візуалізація – робоча документація – наш педантичний підхід = найкраще рішення для Вас.

Про ціни

Приклад проекту

дизайн інтер'єру ванної кімнати
дизайн інтер'єру залу
дизайн інтер'єру кухні
дизайн інтер'єру спальні
дизайн інтер'єру спальні
дизайн інтер'єру спальної кімнати
дизайн інтер'єру кімнати
дизайн інтер'єру студії
дизайн інтер'єру кімнати

Як будемо співпрацювати?

Як формуються ціни на дизайн інтер’єру в Києві?

Вартість дизайну інтер’єру   – це кількість часу, закладена на реалізацію проекту.

Скільки необхідно часу для створення дизайн проекту? Якщо Ви прийняли рішення замовити дизайн інтер’єру у нас, будьте готові, що для реалізації проекту середньої площі 100 метрів нам знадобиться 2-3 місяці проектної роботи.

У цей процес на постійній основі залучені такі спеціалісти, як головний архітектор проектів, спеціаліст по робочій документації та візуалізатор. Після узгодження проектної документації ми починаємо авторський нагляд, який також в середньому триває близько 6 місяців до повної реалізації.

Ціни на дизайн-проект інтер’єру залежать від наступних характеристик:

  1. Розмір об’єкта. Чим більше метраж приміщення, тим відповідно вище вартість.

З іншого боку, час, витрачений на розробку проекту приміщення з маленькою площею не сильно відрізняється від часу, використаного на проектування приміщення з великою площею. Тому вартість роботи над приміщенням з великою площею вже може вміщати в себе закладену знижку. У той час, як приміщення з меншою площею може мати завищену вартість робіт.

  1. Стиль проекту. На перший погляд, складно оцінити наскільки стиль проекту може вплинути на вартість дизайн проекту. Це швидше суб’єктивний фактор, і він залежить від рішень і професійного досвіду дизайнера, який веде об’єкт.
  1. Складність проекту. Тут враховуються обсяги необхідних робіт.
  1. Розробка додаткових варіантів планування.
  1. Стан та тип приміщення.
  1. Кількість робочої документації (креслень).
  1. Найбільше на ціну впливає наявність або відсутність авторського нагляду.

Авторський нагляд включає в себе супровід проекту, замовлення устаткування і матеріалів, внесення поправок, спілкування з підрядниками, консультації за затвердженою робочою документацією, розміщення декоративних елементів інтер’єру.

Як мінімізувати витрати, якщо Ви вирішили замовити дизайн-проект інтер’єру?

При правильній розстановці пріоритетів, мінімізувати можна все статті ремонтного бюджету. Пріоритетне значення має правильне розміщення якірних зон.

І все ж, якщо Ви вирішили скоротити статтю витрат, відведену на ремонт, краще почати мінімізувати витрати з певних позицій. Наприклад, з покупки меблів і освітленні. А ось на якості матеріалів і професіоналізмі дизайнерів і будівельників, економити все ж не варто.

При виборі меблів Ви можете віддати перевагу меблям з більш демократичними цінами або ж товару зі знижкою.

Меблі з-за кордону – це не завжди гарантія якості, тому є сенс розглядати варіанти покупки подібних товарів в Україні.

Освітлення так само можна придбати в Україні.

Економія на меблях може істотно вплинути на ціну дизайн-проекту інтер’єру. Вартість може відрізнятися у різних постачальників. Економія може варіюватися від 20 до 30%.

Послуги дизайнера інтер’єру в Києві стали досить популярним явищем.

Як зробити правильний вибір?

Особиста зацікавленість дизайнера інтер’єру в проекті має велике значення.

Перш за все дизайнер – це людина творчості, і будь-який примус до штампів і стереотипних рішень може знизити інтерес до роботи. Тому встановлення розуміння на початкових етапах взаємодії, несе в собі ключове значення. Це так само безпосередньо впливає на те, якою у результаті буде вартість дизайн проекту, адже при гармонійній взаємодії, дизайнер буде готовий піти на зустріч і надати знижку.

У цьому питанні важливо орієнтуватися не стільки на вік дизайнера, скільки на кількість і, найголовніше, якість реалізованих проектів.

Професійний підхід відчутний моментально, і він не обмежується яскравою візуальною складовою. Творчість може бути вражаючою, але не має ніякої цінності без функціональності. Дизайн – це завжди про виконання завдання.

Функціональний інтер’єр – це основна мета, до якої може привести замовника виконавець з великим досвідом і розумінням своєї справи. Якісний бренд не буде відрізнятися своєю демократичною вартістю, але точно буде відрізнятися високим рівнем виконання і гарантувати функціональний дизайн.

Дізнатися більше
Нас публікують
P
A
I
N
T
I
T