Дизайн інтер’єру вітальні і залу

Проект залу в квартирі - це про реалізацію певних функцій в будинку.

Дизайн интерьера трехкомнатной квартиры

Як створити хороший дизайн для вітальні кімнати?

Сьогодні існує величезна кількість сучасних стилів, ідей і варіантів хорошого дизайнерського оформлення. Для розуміння стилів і різноманітності, можна ознайомиться з візуальному контентом у вигляді фото вітальні в різних стилях в інтернеті.

Проект залу в квартирі – це про реалізацію певних функцій в будинку.

Наше життя задоволена динамічна і наповнена рядом довгих і коротких переїздів, активністю в кожному дні. Саме тому, потрапляючи ввечері додому в вітальню, найбільше хочеться, щоб атмосфера цієї кімнати приносила належний комфорт і розслаблення.

Проектування вітальні

Проектування, а ще й вдале, це той процес, який досить важко реалізувати самостійно. Тому в разі оформлення вітальні кімнати краще вдатися до послуг дизайнерів.

Якщо ви прийняли рішення замовити дизайн проект вітальні в Києві, то перше, що буде необхідно врахувати – це габарити і форму кімнати.

Дизайн інтер’єру залу, так само як і дизайн будь-якого іншого приміщення, вимагає взяття до уваги певних рекомендацій.

Будь то маленьке приміщення або величезний зал, вартість дизайну для вітальні кімнати в Києві буде практично рівнозначною. Ціна таких проектів відрізняється тільки вартістю обраних матеріалів.

  1. Дизайн вітальні кімнати в квартирі це, в першу чергу про хороше освітлення. Не варто економити і ігнорувати питання якісного освітлення в приміщенні. Щоб світло було природним і помірно яскравим необхідно забезпечити кімнату штучним підсвічуванням, за типом торшерів, люстр, бра, а також в обов’язковому порядку забезпечити кімнату денним світлом. Для цього необхідно встановити досить великі вікна, краще декілька. Хорошим рішенням буде створити кілька рівнів освітлення.
  2. Другим популярним і не маловідомим прийомом в процесі дизайну інтер’єру вітальні є візуальне збільшення кімнати за допомогою дзеркальних поверхонь, меблів або стелі. Перевагу варто віддавати світлим тонам і відтінкам. Адже саме така палітра здатна візуально розширити приміщення і надати приміщенню затишок.
  3. По-третє, якщо при розробці проекту вітальні є можливість відмовитися від дверей і замінити їх склепіннями, то краще скористатися цією можливістю. В такому випадку проходи гостьової кімнати будуть більш вільними.
    Дизайн інтер'єру вітальні

Також часто оформленні плану вітальні стає очевидно, що форма залу може бути непропорційним. Форма може бути прямокутна, квадратна і витягнута. Якщо в квадратній кімнаті меблі краще розміщувати по центру, то в разі прямокутної – простір більш раціонально зонувати. Модульні дивани та інші конструкції в витягнутої кімнаті варто розміщувати уздовж стін.

Другим важливим аспектом в дизайні вітальні в будинку є ситуація, коли вітальня поєднує в собі кілька функціональних зон. Це може бути поєднанням двох і більше кімнат, по типу – вітальня-кухня, вітальня-робочий кабінет. Такі варіанти планувань характерні для невеликих будинків і квартир-студій. В таких проектах, важливо враховувати, що приміщення гостьової кімнати несе функцію не лише зони відпочинку, а й робочу зону, зону їдальні, або ж спальну зону, в разі суміщення вітальні зі спальнею.

Якщо мова йде про вітальні-кухні, то при проектуванні грамотно буде відокремити їдальню зону. Це простіше робити вже відомими нам способами, меблями, освітленням, килимовим покриттям.

Нас публікують
P
A
I
N
T
I
T