LIPKY TWINS. TERRACOTTA

Ми виявилися щасливчиками, оскільки замовник повністю довірився нашому досвіду і єдине завдання, яке нам необхідно було виконати - це не вийти за рамки обумовленого бюджету.

Про проект

Проект «LIPKY TWINS» – це дві однакові на перший погляд квартири, які знаходяться в одному будинку і призначені під довгострокову оренду.

Різниця в квартирах лише в тому, що одна кухня повністю теракотова, а друга – чорна.

реализация дизайна студии в Киеве

Ми могли б полегшити собі завдання на етапі підбору матеріалів і рішення деяких конструктивних моментів і виконати обидві квартири повністю однаковими. Замість цього було вирішено внести трохи різноманітності, тим більше замовник також потримав цю затію.

Ми виявилися щасливчиками, оскільки замовник повністю довірився нашому досвіду і єдине завдання, яке нам необхідно було виконати – це не вийти за рамки обумовленого бюджету.

LIPKY TWINS. TERRACOTTA LIPKY TWINS. TERRACOTTA LIPKY TWINS. TERRACOTTA LIPKY TWINS. TERRACOTTA LIPKY TWINS. TERRACOTTA

У проектах крім wow effect у вигляді кухні, є ще парочка моментів, на які глядач звертає увагу:
– Скляна стінка в санвузлі. Так-так, санвузол повністю прозорий і єдиним елементом, який вас сховає – є штора, яка знаходиться з внутрішньої сторони скляної перегородки.

LIPKY TWINS. TERRACOTTA LIPKY TWINS. TERRACOTTA

– Також стіни гардеробної кімнати трохи не доходять до стелі, це теж далеко не випадковий момент. Так як загальна площа квартири всього 47 кв.м., також як і скляна перегородка в санвузлі, подібний прийом візуально збільшує простір.

LIPKY TWINS. TERRACOTTA

Завдяки повній довірі нам з боку замовника, ми досягли відмінного результату.

LIPKY TWINS. TERRACOTTA

Нас публікують
P
A
I
N
T
I
T