Дизайн двокімнатної квартири

На відміну від невеликої квартирки, проект двокімнатної квартири дозволить без проблем реалізувати всі основні зони житла, включаючи зону відпочинку і обідню зону.

Дизайн двухкомнатной квартиры

Дизайн інтер’єру двокімнатної квартири

Дизайн інтер’єру двокімнатної квартири знаходиться в зоні затребуваності через вдале поєднання житлової площі і вартості такого житла. Площа в 60 кв.м дає відмінну можливість створювати хороші інтер’єрні варіанти планування і перепланування.

На відміну від невеликої квартирки, проект двокімнатної квартири дозволить без проблем реалізувати всі основні зони житла, включаючи зону відпочинку і обідню зону.

Інтер’єр двокімнатної квартири залежить від того, до якого типу будинку належить квартира. Це може бути хрущовка, сталінка, брежневка, або новобуд. У будь-якому з цих варіантів площі досить для впровадження різнопланових дизайнерських рішень в проект інтер’єру для двокімнатної квартири.

Ключове питання в ремонті двокімнатної квартири, хто буде жити в цій просторі? Сім’я з дітьми, холостяк, подружня пара або сім’я з однією дитиною. Це безпосередньо впливає на зонування та функціональне використання кімнат.

Дизайн проект двокімнатної квартири для сім’ї з однією дитиною

Якщо дизайн проект двокімнатної квартири розробляється для сім’ї з однією дитиною, то раціонально виділити одну кімнату під дитячу, а другу під вітальню, яка одночасно буде спальнею для батьків. Оформлення стилю дитячої залежить від віку та вподобань дитини. Якщо дизайн 2х кімнатної квартири проектується для сімейної пари приміщення логічно зонувати на гостьову зону і спальню.

Доброю ідеєю є перепланування. Це можливість перекроїти існуючий план квартири відповідно до своїх потреб. Вона допоможе обійти існуючі недоліки житлової площі, створити додатковий простір і раціонально його перерозподілити. З іншого боку, перепланування відмінно допомагає вибрати і замовити бажаний стиль оформлення.

Але також варто розуміти, що можливості, які вам дає перепланування можуть бути сильно обмежені датою будівництва такої споруди, розташуванням вікон, дверей і несучих стін.

А в разі оформлення радянської панельної двокімнатної квартири коштує також враховувати переоснащення інженерних систем, особливо електропроводки, яка давно не від відповідає сучасним вимогам.

Будь-які узгодження, пов’язані з перенесенням санвузла, несучих стін, кухні, інженерних комунікацій тягнуть за собою значні витрати. Витрати на оформлення технічного висновку впливає на загальну ціну такого ремонту.

На вторинному ринку житла є багато позитивних і негативних моментів. Великою мірою він представлений такими видами житла, як двокімнатні хрущовки, сталінки і брежневки.

  • Квартири – хрущовки найскромніші, і без сучасного дизайну і перепланування жити в такому просторі вкрай не комфортно. Мало хто готовий жертвувати якісному життя, і уживатися в таких тісних умовах, особливо, якщо в сім’ї є діти. Але в цій житло є плюс – перегородки не несуть, з цегли, а це значно спрощує процес демонтажу і переобладнання на свій смак. Ще одним варіантом по збільшенню площі в хрущовці може бути приєднання балкона до кімнати, а також суміщення санвузла. Останнє дозволяє виграти близько 2кв.м житлової площі. Також ще один спосіб полягає в об’єднання кімнати з коридором.
    Дизайн двокімнатної квартири
  • Другий вид радянської споруди – це брежневка. Кімнати і кухня збільшили свій житловий простір. Також незначно, але зросла висота стелі. Разом з цим саме в такому житлі перепланування є вкрай проблематичним, так як практично всі стіни несучі. Збільшити простір все ще можна за рахунок об’єднання санвузла і приєднання коридору.
  • Третій варіант – це сталінки. Високі стелі, габаритні кімнати, розумне і оригінальне розташування кімнат – все це характерні риси житлових квартир 40-50х років минулого століття. Стіни такого житла відрізняються рівністю і вимагають мінімального втручання з оздоблювальними роботами. Більш того, в таких квартирах немає несучих стін, а це відкриває ряд можливостей і доступ для перепланувань. Площа цієї двокімнатної квартири дозволяє з легкістю перетворити її в трикімнатну. Одним з найпопулярніших способів перепланування в сталінці є об’єднання коридору, кухні, сусідньої кімнати. Також саме в сталінці найчастіше роблять багаторівневі натяжні стелі.
  • Ну і крім радянських будівель, слід розглянути новобудови. Головна відмінність новобудов в тому, що забудовники відразу пропонують логічне планування зон і зручне розташування кімнат. Саме тому питання перепланування не особливо актуальне для новобудов. Також найчастіше забудовники пропонують широкий вибір різних планувань, тому покупці можуть вибрати для себе найбільш підходящий варіант.
Нас публікують
P
A
I
N
T
I
T