Дизайн інтер’єру трикімнатної квартири

Дизайн интерьера трехкомнатной квартиры

Зонування інтер’єру 3-х кімнатної квартири

Для повної гармонії фахівці радять дотримуватися нюансів обраної концепції оформлення. Основними зонами, які неодмінно повинні бути в дизайн-проект 3-х кімнатної квартири, є:

  • спальня;
  • кухня;
  • зона відпочинку;
  • ванна-санвузол;
  • дитяча-ігрова кімната.

Зрозуміло, що, наприклад, дизайн трикімнатної чешки в дев’ятиповерхівці буде разюче відрізнятися від планування в тісному приміщенні. У більшості випадків все залежить від величини кімнат, кількості, а також віку проживають в ньому людей. Якщо у сім’ї поки немає дітей, і в найближчому майбутньому не планується їх поява, то тоді має сенс замість дитячої облаштувати робочий кабінет. Якщо ж кухня не відрізняється великими розмірами, і при цьому є необхідність частих прийомів гостей, то можна передбачити виділення для цієї мети однієї кімнати. Іншими словами, майбутнє планування повинна враховувати потреби мешканця будинку.

Дизайн трикімнатної квартири в панельному будинку: цікаві ідеї

Перепланування простору квартири краще довірити професійному дизайнерові інтер’єру. Послуги фахівця допоможуть втілити в життя будь-який задум. При цьому дизайнери не тільки прислухаються до побажань замовників, а й радять хороші шляхи вирішення завдання з урахуванням нових напрямків в обробці та будівництві.

Як показує практика, найчастіше власники квартир з великою площею віддають перевагу таким дизайнерським стилям:

Сучасний

Це стандартний напрямок, яке дотримується правило трьох відтінків. Створюючи дизайн проєкт трикімнатної квартири, фахівець вибирає три кольори, комбінація яких буде складати концепцію оформлення. При цьому дуже важливо дотримуватися відтінків пропорції.

Модерн

Даний стиль передбачає використання тільки двох кольорів – білого і сірого, іноді чорного або коричневого. Відмінно підійде для шанувальників світлих тонів, і для тих, хто хоче жити у квартирі-студії. Зазвичай білий колір тут є головним, а певні компоненти обстановки відрізняються контрастними тонами – штори або стелю, підлогу або що-небудь з меблів. Фото ремонту в подібному стилі надано тут:

Дизайн інтер'єру трикімнатної квартири

Лофт

Цей стиль оригінальний у всьому – від підбору відтінків, до обробки обстановки інтер’єру. Він допустимий і як для приватних будинків, так і для дев’ятиповерхових будинків. Як правило, більша частина меблів тут вбудована або задекорована. Кольорові тони зустрічаються в різних варіаціях, але при цьому дуже часто відрізняються натуральністю. Іншими словами, вони нагадують зовні метал, деревину, бетон, цегла та інше. У певному сенсі таке оформлення можна вважати вельми нейтральним і малопомітним, але такий формат завжди надає можливість знайти яскраві та нестандартні моменти.

Скандинавський

Дизайн інтер’єру трикімнатної квартири в даному стилі передбачає переважання світлих тонів – білий, ніжно-блакитний, світло-зелений, бежевий, кремовий, світло-коричневий, блідо-теракотовий. Така кольорова гамма створює відчуття, що будинок залитий сонячним світлом, якого так не вистачає взимку.

Класика

Її люблять багато, але особливо добре вона виглядає в чеському плануванні. Кольорове оформлення в цьому випадку може бути різноманітним. Найчастіше зустрічаються пастельні тони: білий колір, відтінки сірого та універсальний бежевий. Крім того, стиль класик – це і щільні та благородні відтінки бордового, коричневого, фіолетового, лососевого та оливкового кольорів як акцентів. Найголовніше при цьому – враховувати єдину колірну гаму.

Дизайн інтер’єру 3-х кімнатної квартири: нюанси обробки

Підбір матеріалів, за допомогою яких здійснюється ремонт кв. – не менш важливий аспект, який також обов’язково береться до уваги на проєктному етапі. Потрібно сказати, що остаточна вартість всього проєкт багато в чому залежить саме від якості обраної сировини. При цьому немає ніякого значення, в хрущовці або в новобудові буде проводитися перепланування.

Якщо говорити більш конкретно, то в плані обробки стель зустрічаються натяжні, підвісні або пофарбовані. Для стін використовуються різно фактурні шпалери, фарба або декоративна штукатурка. Що стосується підлоги, то тут залучається лінолеум або ламінат, керамічна плитка, натуральний камінь або бетон, наливні підлоги або керамограніт.

Перш ніж замовити кімнатний дизайн, слід спочатку визначитися з видом і специфікою використовуваних в ремонті матеріалів. У Києві є безліч спеціалізованих компаній, що надають за цілком помірну ціну за кращі варіанти проєктів.

Нас публікують
P
A
I
N
T
I
T