Дизайн однокімнатної квартири

Дизайн проект однокімнатної квартири може для багатьох звучать як вирок сміливих рішень. Але це, безумовно, абсолютно не так. Будь-яке, навіть найменший простір можна трансформувати в функціональне, затишне і стильне житло.

LIPKY TWINS. TERRACOTTA

Розробка дизайну 1 кімнатної квартири

Також в розробці дизайну квартири важливо відштовхуватися від складу сім’ї. Якщо сім’я з дитиною, то простір буде зонуватися абсолютно інакше, ніж для сім’ї без дитини.

Дизайн проект однокімнатної квартири може для багатьох звучать як вирок сміливих рішень. Але це, безумовно, абсолютно не так. Будь-яке, навіть найменший простір можна трансформувати в функціональне, затишне і стильне житло.

Раніше люди не особливо замислювалися про необхідність планування і розробки інтер’єру однокімнатної квартири, так як проводили вдома мінімальну кількість часу. Наші будні та свята проходили в офісах, а вихідні часто планувалися для відпочинку поза домом. 2020 рік вніс значні поправки в цей світогляд, і похитнув наше уявлення про функції нашого житла.

Поняття ергономіки зазвучало з новою силою. Тепер планування житла стала практично необхідністю, адже в якийсь момент суспільство було зобов’язане перенести в умови будинку робочий кабінет і навіть такі хобі, як заняття спортом. Таким чином, наше житло стало відчутним продовженням самої людини. Благо на сьогоднішній день існує величезна кількість сучасних студій, які готові з легкістю розробити безліч хороших варіантів на будь-який смак.

Таким чином, дизайн 1 кімнатної квартири сьогодні це не стільки дотримання стильним тенденціям, скільки оснащення будинку всім необхідний для ефективної роботи, навчання і відпочинку.

Вартість дизайну однокімнатної квартири залежить не тільки від кв. Ціна буде також залежати від вибору стилю і якості матеріалів.

Раніше можна було точно стверджувати, що «червоною таблеткою» в створенні універсальної планування не існує. Так як среднестатистически більшість людей ходили в офіс і не потребували у створенні кабінету вдома, на відміну від фрілансерів.

Тепер же в умовах нинішніх реалій створення робочої зони в квартирі стало загальною необхідністю.

Отже, давайте розглянемо варіанти планувань, якщо ви вирішили замовити дизайн 1 кімнатної квартири у дизайнера.

Перший варіант – це квартира до 30кв.м

Звичайно, в умовах такого житла, все необхідно спроектувати максимально функціонально і не обтяжувати його зайвими деталями.

Так, варто відмовитися від важкого текстилю, і залишити тільки легкі матеріали, типи бамбукових або тканинних жалюзі на вікнах.

Об’ємний обідній стіл можна замінити на барну стійку, а плиту з 4 конфорками – на плиту з меншою кількістю конфорок. Двох конфорок цілком вистачить для того, щоб приготувати вечерю для компанії гостей.

Другий варіант – це така ж невелика квартира, але більше на 10 кв. м.

На перший погляд, не суттєва перевага, але вони дають можливість для більшого розмаху й простору для креативу.

І так, щоб органічно розпорядиться цим невеликим простором, необхідно:

  • врахувати, яка кількість людей, буде проживати в квартирі. Для сім’ї з дитиною – потрібно виділити площу під дитячу. Не варто ігнорувати зонування цієї території. Якщо в квартирі буде проживати одна людина, можна виділити місце під гардероб або відокремити робочу зону.
  • в разі невеликих квадратур, актуально трансформувати однокімнатну квартиру в квартиру-студію – об’єднання простору кухні і вітальні / спальні для збільшення і створення вільного простору.

Найкраще зонувати площу освітленням, меблями, на кшталт книжкових стелажів, тонких перегородок. За рівної кількості кухні і вітальні можна скористатися барною стійкою. Також для цієї мети можна використовувати модульний диван.

Третій варіант – це квартира на 40 або 50 кв.м.

Дизайн однокімнатної квартири

Цей тип однокімнатних квартир переважно здається в новобудовах. Найчастіше забудовники пропонують вільне планування, щоб покупці змогли розпорядитися площею на свій розсуд. Така свобода дарує можливості для польоту фантазії і сковує одночасно, якщо у покупців немає загального уявлення, яким саме вони бачать своє житло. Тому замовлення дизайну і подальшого ремонту під наглядом фахівців дизайнерів має велике значення.

У будь-плануванні варто уникати мертвих зон. Не важливо, чи буде ваша однокімнатна квартира 30 або 50 метрів, в будь-якому з варіантів треба позбавлятися від зайвих деталей і облаштовувати квартиру фасадами світлих відтінків і світлими деталями інтер’єру.

Якщо мова йде про планування смарт-квартири, то варто враховувати, що вартість меблів в таку однокімнатну квартиру буде перевищувати середню ціну на ринку на такі ж вироби. Маленька квадратура диктує свої умови, і зобов’язує замовляти комоди, шафи і столи під замовлення, щоб використовувати площу максимально ергономічно.

Нас публікують
P
A
I
N
T
I
T