USPESHNAYA

Проект відзначено багатьма видавництвами та опубліковано в розділі "AR" на Behance

Про проект

– Рожевий?
– Так, рожевий.
– Робимо!
Хоча на той момент ми ще зовсім не розуміли з яких саме матеріалів ми втілимо в життя цю задумку.
З того самого моменту довіру і взаєморозуміння на рівні замовник-архітектор було встановлено і почала набирати обертів.

дизайна интерьера квартиры

Особливості планувального рішення + концепція. Чим продиктоване.

На самому початку роботи над цим об’єктом, ми підготували для замовника кілька оптимальних варіантів планувального рішення. У кожному з варіантів ми свідомо заклали певні вау ефекти. Оскільки перед нами стояла чітка задача щодо зонування на загальну, дитячу та майстер зону, в обраному планувальному рішенні майстер зона прихована і непримітний вхід в неї доступний через фронт кухні.

Тут ми постаралися чітко дотриматися правильну логістику і забезпечити правильну транзитну зв’язок, щоб майстер зона була самодостатньою і забезпечувала господарів всім необхідним для їх комфортного проведення часу. Тому наші господарі зможуть задовольнятися як просторим гардеробом, так і майстер санвузлом і виходом на терасу в рамках свого персонального простору.

USPESHNAYA

Варто зазначити що загальну концепцію планувального рішення задавала саме мансардні покрівля, тому при аналізі підходів було вирішено використовувати покрівлю, як відправну точку для всіх наших варіантів.

Цікаво, що планувальне рішення забудовника зобов’язало нас зберегти коридор, тому що по обидва боки коридору стоять несучі стіни. Тому першочерговим завданням було зробити коридор якірним і нетривіальним місцем.

USPESHNAYA

Дитяча кімната. Частина дитячої кімнати по плануванню припадала під скатний дах. Це визначило наше рішення зробити все дитяче приміщення у вигляді будиночка і використовувати обставини для підкріплення цього образу і ідеї.

Дитяча зона ділиться на дві умовні підзони: “спати” і “грати”. Якщо з зоною для сну все зрозуміло і там розташовується ліжко, то для зони “грати” хотілося виграти якомога більше місця. Так народилася ідея зробити дворівневу конструкцію, яка включала б у себе місткий шафа, зону для ігор з м’якими подушками і м’якою стінкою (для максимальної безпеки дитини) на першому поверсі, і зону з мансардним вікном на другому поверсі, де діти могли б спостерігати за зірками .
Це рішення може нагадати всім нам відому з дитинства «халабуду», коли ми хотіли спорудити своє царство в загальному просторі. Так, у дітей господарів вже є тільки їх вбудований будиночок в будиночку.

USPESHNAYA

USPESHNAYA

Взаємини з замовником
Коли ми готували варіанти візуалізації по гостьовому санвузлу, ми запропонували замовнику кілька колірних варіацій виконання душової кабіни. Всі були досить стандартні і варіант, на який ми не розраховували, але все ж дуже сподівалися, – з рожевою душовою. Ознайомившись з усіма варіантами, включаючи рожевий, замовник запитав:
– Рожевий?
– Так, рожевий.
– Робимо!
Хоча на той момент ми ще зовсім не розуміли з яких саме матеріалів ми втілимо в життя цю задумку.
З того самого моменту довіру і взаєморозуміння на рівні замовник-архітектор було встановлено і почала набирати обертів.

USPESHNAYA USPESHNAYA USPESHNAYA USPESHNAYA USPESHNAYA USPESHNAYA

Взаємини з підрядниками
В процесі роботи, як і в будь-якому іншому справі, не обходиться без складнощів. В процесі реалізації даного інтер’єру нам довелося змінити меблеву організацію-підрядника. У підсумку проект доводили 2 компанії, з якими спрацювалися на довірі і продовжуємо працювати на постійній основі на інших об’єктах і по сей день.

USPESHNAYA USPESHNAYA

Дорогі бренди VS предмети інтер’єру своїми руками
В інтер’єрі ви не знайдете багато дорогих брендів, тому що спочатку стояла задача вписатися в певну суму за м. кв.
Але кілька якірних місць все ж не залишилися без уваги провідних італійських фабрик. Наприклад, обідня зона (стіл і стільці) – це одна з наших улюблених фабрик – «Саlligaris”. А ось, наприклад, колоду, яке служить підставкою в загальній зоні і 2 колоди, які виконують роль тумбочок, ми робили своїми руками.

USPESHNAYA


Команда PAINTIT. цінності
Наша команда завжди ставить за мету збагатити інтер’єр неординарними рішеннями, які при цьому залишалися б функціональними. У наших роботах немає ілюзорних елементів, на які замовник витрачав би гроші в порожню. Краса повинна бути функціональною.

USPESHNAYA

Нас публікують
P
A
I
N
T
I
T