Дизайн проект ванної кімнати

Дизайн интерьера дома в Киеве

Дизайн інтер’єру ванної кімнати: ключові моменти

До того, як починати займатися ремонтом в самому приміщенні, необхідно скласти детальний план облаштування. Тут робиться розгортка кімнати, вираховується все скрупульозно, враховуються розміри кожної стіни, віконного і дверного отвору, і заздалегідь обдумує підбір оздоблювального матеріалу.

Іншими словами, створення дизайн проєкт ванної кімнати містить наступні компоненти:

  • виїзд дизайнера безпосередньо на об’єкт для огляду майбутнього об’єкта;
  • розробка варіанту 3Д проєкту;
  • підрахунки остаточного плану;
  • позначення схематики монтажу у ванній сантехнічного обладнання, лампочок і світильників, меблів, інше;
  • створення плану декорацій.

При цьому деталі декору повинні використовуватися в обмеженій кількості. Необхідно залучити тільки ті, які потрібні будуть для виконання водних і санітарно-гігієнічних процедур. Решта тут будуть зайвими, а тендітні – створювати травмонебезпечні ситуації.

Інтер’єри ванних кімнат: різноманітність жанрів

На жаль, частіше розміри санвузла в сучасних квартирах часто бажають кращого. Разом з тим, навіть маленьке приміщення можна обладнати з економним використанням кожного сантиметра площі. Частина вільного місця можна буде виграти, якщо змістити раковину до кута ванни. Також бажано вирішити дієво проблему гри світла і правильно встановити дзеркала. Ідею, як це можна зробити компактно і зручно, можна побачити на фото:

Інтер'єри ванної кімнати

Говорячи про стилістиці оформлення, то дизайн ванної кімнати в Києві може передбачати такі варіанти:

Класичний

Тут підійде красива мармурова плитка. Предмети меблів бажано підбирати з природного каменю. Органічно виглядатиме ідентичний орнамент. Оздоблення стін також повинна імітувати природні матеріали.

Кантрі

В цьому випадку краще купити під замовлення оздоблювальні матеріали та аксесуари в стилі хендмейд. Достойно буде виглядати в даній ситуації дерев’яні меблі, але вона обов’язково повинна пройти обробку речовиною від вологи. Колірна гамма краще – меланжева, деревна або бордова. Створити правильну атмосферу автентичності допоможуть вироби, виконані під старовину.

Етнічний

Тут у ванній потрібні хороші та добротні матеріали. Деякі додаткові аксесуари можна зробити своїми руками. В якості оздоблювальної сировини дуже добре буде виглядати камінь або деревина приглушених тонах. Рекомендовано віддати перевагу одній якійсь країні, і зобразити її нюанси на стінах або стелі.

Східний або арабська стиль

Тут важливі тепло-насичені акценти. Наприклад, можна залучити пурпурні, лимонні, кольору, а також індиго або бірюзу. Цей стиль передбачає мозаїчне зображення, тому плитку для обробки потрібно вибирати незначних розмірів.

Від чого залежить ціна проєктування ванної кімнати?

Те, скільки потрібно буде замовнику заплатити за проєкт, зазвичай зазначено в прайсі компанії. Разом з тим, остаточна цифра безпосередньо залежить від загального обсягу роботи та від поставлених клієнтом завдань. У вартість обов’язково входять основні розрахунки, складання і коригування плану. Деякі дизайнери можуть включати також і послугу авторського нагляду за веденням процесу робіт.

Планувальні рішення від спеціалізованих компаній дозволяють вибудувати єдину концепцію ванних кімнат в заміському будинку та у звичайній квартирі. При цьому вона органічно впишеться в загальний простір і повністю задовольнить найвибагливіші запити власників приміщення.

Нас публікують
P
A
I
N
T
I
T