Дизайн інтер’єру квартири

Власний будинок або квартира - по суті, єдине місце, де людина може відпочити від турбот, набратися нових сил, а також поспілкуватися з домочадцями.

Дизайн интерьера спальни

Власний будинок або квартира – по суті, єдине місце, де людина може відпочити від турбот, набратися нових сил, а також поспілкуватися з домочадцями. І від того, наскільки правильно і комфортно буде облаштовано приміщення, які програми там будуть задіяні, багато в чому залежить від людей, що виконують цей проект. І тому послуга дизайну інтер’єру квартир в Києві надзвичайно затребувана, і вже багато років не втрачає своєї актуальності.

Які завдання вирішує фахівець

Звертаючись до дизайнера, замовник може розраховувати на результат, в якому будуть об’єднані побажання і сучасні тенденції, а також дотримані вимоги до електротехнічним, будівельним і ремонтно-оздоблювальних робіт. В процесі розробки задуму дизайну інтер’єру квартири неодмінно враховуються такі моменти:

 • житлове приміщення повинно бути чистим, екологічно безпечним – це оцінюється за такими параметрами, як освітлення, акустика, вентиляція, кондиціонування;
  недоторканність особистого життя людей;
 • організація надійних і комфортних умов в будинку або квартирі;
  індивідуальність стилю – тут беруться до уваги побажання і вимоги власників квартири, особливості їх характеру, професії;
 • технологічність і гнучкість, що передбачають потенціал для виправлення деяких моментів.

Кожне проектування дизайну квартири на початкових етапах є ідею, створювану уявою фахівця. Результатом проведених робіт стає створення повністю завершеного інтер’єру, відповідного очікуванням замовника.

Етапи створення дизайну квартири

Проектні роботи передбачають якусь схему, що включає в себе певні етапи. Вони позначаються заздалегідь, і деяким чином впливають на остаточну вартість дизайн проекту квартири. Щоб ремонт відбувався швидко і своєчасно, прийнято також складати певний графік, а саме:

 1. Проведення обмірювальних креслень кімнат.
  Створення ескізного проекту – розглядаються варіанти планування, розміщення обладнання, вибирається стиль, меблі, текстура і колірна гамма оздоблювальних матеріалів.
 2. Розробка робочого проекту – стверджується ескіз, обумовлюються приміщення обмовляються освітлювальні прилади і предмети обстановки.
 3. Авторський нагляд – дозволяє контролювати відповідності будівельних і оздоблювальних робіт згідно рішень дизайн проекту квартири.

Крім того, в процесі роботи обов’язково враховуються основні правила дизайнерської майстерності. Перш за все – це створення єдиної композиції і забезпечення правильного співвідношення пропорцій всіх елементів. Важливий в цій ситуації також і баланс. Хорошого дизайну властиво присутність предмета, на якому буде сфокусовано увагу присутніх. Так само значно і дотримання обраної стилістики оформлення.

Популярні стилі в дизайні інтер’єру квартири

Оформлення внутрішнього простору може бути різним по стилю, по конструктивним і технічним особливостям, по наповненню декораціями. Взагалі в даному напрямку існує понад 100 стилістичних варіантів. Деякі з них, наприклад, античний, виникли ще до нашої ери. Проте, тенденції останніх років дають можливість сформувати певний список стилів, які вважаються найбільш затребуваними на даний момент.

Як показує практика, найчастіше власники житла воліють замовити дизайн інтер’єру квартири в наступному вигляді:

Англійський

Йому притаманні симетричність композиції, простота, ясність, відсутність кривих ліній. Вітальню в таких квартирах часто оформляють з бібліотекою і каміном – в цьому випадку можна купити електричний. Оздоблення стін передбачає дерев’яні панелі в нижній частині і шпалери з дрібним квітковим малюнком або в смужку. Колірна палітра – різноманітна, але при цьому повинна гармоніювати з базовими червоним і бордовим відтінками.

Дизайн интерьера английский стиль

 

Модерн

Дизайн квартири в цьому напрямку передбачає уподібнення природних форм, плавність ліній і декоративність. Як елементи прикрас використовуються кольорові вітражі, вироби в стилі хендмейд, мозаїка, художнє кування. З відтінків краще вибирати білий, бежевий, оливковий, гірчичний, інше. Сучасну класичну вітальню можна побачити на цьому фото:

Дизайн интерьера модерн стиль

 

Кантрі

Стиль передбачає сільський затишок і невигадливість обстановки. Тут зазвичай застосовуються пастельні тони, а яскравих кольорів намагаються уникнути. Стіни або фарбуються в одній тональності, або обклеюють шпалерами в дрібну квіточку, або ж відбуваються деревиною. При цьому бажано використання натуральних матеріалів – каменю, тканин, дерева та інше.

Дизайн интерьера кантри стиль

 

Неокласика

Напрямок базується на класичному стилі, з огляду на особливості сучасності. Тут вітаються нестандартні рішення і творчі експерименти. Але при тому важливо, щоб всі елементи були гармонійно і зі смаком пов’язані один з одним. Переважно задіюються спокійні тони в пастельній гамі – какао, пряжене молоко, хакі, кремовий, інші.

неоклассика дизайн интерьера

Вінтаж

Мета даного стилю – підкреслити унікальність старовинних речей. Оздоблення використовує тільки натуральні матеріали, меблі не просто виконує свою функцію, а й несе свою історію, розповідь про життя. Наявність сучасних покриттів у вигляді лінолеуму, ламінату, натяжних стель неприпустимо.

Мінімалізм

Це один з найпопулярніших стилів в архітектурі і дизайні на даний момент. Передбачаючи простоту і лаконічність, він включає мінімальну кількість деталей, вбудовані меблі, правильну геометрію, чіткість ліній. Колірна гамма – нейтральна \. що складається з відтінків білого, коричневого, бежевого, сірого. Для обробки використовується дерево, камінь, метал, скло, хромована сталь.

Стиль-минимализм-в-интерьере-_12

Від чого залежить вартість проекту?

Крім перерахованих вище варіантів, клієнт дизайнерської компанії може зробити замовлення на проект в стилі Лофт, Скандинавському, Контенпорарі, Гранж, Прованс, Еклектика, Біоніка. При формуванні остаточної ціни на дизайн проект квартири буде враховуватися кілька основних факторів. Прайс компанії часто передбачає як об’єктивні, так і суб’єктивні моменти. Сюди входять:

 • площа об’єкта;
 • тип квартири – кількість кімнат або це буде приміщення-студія;
 • стиль оформлення інтер’єру;
 • склад самого проекту і вимоги до нього;
 • переваги з приводу комплектуючих;
 • необхідність ведення авторського нагляду.

Більш детально про формування цін у нас на сторінці про ціни

Потрібно сказати, що всі подібні та інші моменти неодмінно обумовлюються в процесі формування замовлення, і можуть регулюватися в залежності від обставин під час ремонту. На жаль, багато власників квартир вважають зайвим звертатися за допомогою до фахівців, вважаючи, що сам можуть впоратися з поставленим завданням. В результаті вони отримують приміщення, не справляється зі своєю функціональної навантаженням, в якому не комфортно жити, і зовні воно також викликає багато справедливих нарікань. Тому найкращим виходом у такій ситуації все ж буде витратитися на проект, і це в подальшому обов’язково окупиться престижем і затишком в кожній кімнаті.

Нас публікують
P
A
I
N
T
I
T