Кубик Рубика

У цьому проекті замовник дозволив нам робити все, що захочемо, але за однієї умови - не виходити за рамки обумовленого бюджету, який був досить скромним.

Про проект

Зазвичай наша команда керує всіма етапами: від проектування до здачі об’єкта в експлуатацію, і цей об’єкт не став винятком.

Ми досить швидко визначилися з концепцією інтер’єру, хотілося чогось незвичайно, але стислий бюджет не дозволяв особливо розгулятися. Ідея супрематизму народилася сама по собі, коли до червоної кухні вирішили додати синє ліжко у вигляді куба, а там і жовта підставка під журнали біля дивана з’явилася.

Кубик Рубика

Кубик Рубика

Супрематизм

Напрямок в авангардистському мистецтві, засноване в 1915 році Казимиром Малевичем.

Будучи різновидом абстракціонізму, супрематизм висловлювався в комбінаціях різнокольорових площин найпростіших геометричних обрисів (в геометричних формах прямої лінії, квадрата, кола і прямокутника). Поєднання різнобарвних і разновеликих геометричних фігур утворює пронизані внутрішнім рухом врівноважені асиметричні супрематические композиції.

На початковому етапі цей термін, восходивший до латинського кореня supremus, означав домінування, перевага кольору над усіма іншими властивостями живопису. У безпредметних полотнах фарба, на думку К. С. Малевича, була вперше звільнена від підсобної ролі, від служіння іншим цілям, – супрематические картини стали першим кроком «чистого творчості», тобто акту, зрівнює творчу силу людини і природи.

© Вікіпедія

дизайн интерьера кухни

планировка квартиры заказать

Ліжко

Відносно ліжка, було досить багато різних ідей, одна з яких – відокремити зону кухні від спальні перегородкою, але з огляду на площу квартири в 52 кв.м, ми розуміли, що сильно програємо по візуальному сприйняттю.

Оптимальним рішенням стало використання ліжко, яка сама по собі визначила відокремлену зону для сну за рахунок форми у вигляді куба. У початковому варіанті каркас ліжка був більш ажурним, металевим, але перерахунок показав, що такий підхід виходить за рамки обумовленого бюджету. Нам пощастило і ми зуміли знайти каркас ліжка українського виробництва за розумні гроші. До того ж виконавці погодилися пофарбувати каркас в потрібний колір по RAL абсолютно безкоштовно.

оригинальный дизайн спальни дизайн спальни Кубик Рубика

Кухня

Ми добре засвоїли урок нашого попереднього проекту “LIPKY TWINS”, де болісно довго думаючи з чого реалізувати терракотовую кухню з теракотової стільницею, де в результаті вилили її з бетону і пофарбували в потрібний колір. Таке рішення в даному проекті було доречним, так як бетонна стільниця досить не дешеве захід, який важить понад 200 кг. У нашому випадку, як тільки ми зрозуміли, що хочемо червону кухню і червону стільницю – стали підбирати варіанти, і досить швидко зупинилися на штучному камені, під колір якого потім були пофарбовані всі фасади самої кухні.

Кубик Рубика дизайн интерьера кухни дизайн интерьера кухни Кубик Рубика

 

Гардероб

Це той випадок, коли вдалося максимально раціонально використовувати всі 52 квадрата, щоб кожен метр працював на нас. Сам гардероб вийшов досить містким, крім самої функції гардероба, вдалося звести в цю зону всі інженерні комунікації і вдало їх заховати за меблевими конструкціями.

Зовнішній контур гардероба зав’язаний в одну лінію з пеналом кухні, це дозволило вивільнити трохи додаткового місця під шафу з боку ліжка, таким чином гардероб перетворився в двосторонній.

Кубик РубикаКубик РубикаКубик Рубика Кубик Рубика

Санвузол. Мозаїка

В початкової концепції стіна в душовій повинна бути викладена мозаїкою, причому із зображенням космонавта Юрія Гагаріна, який тримає руку на голові у Бендера із зоряних війн.

Кубик Рубика Кубик Рубика

Коли нам порахували скільки буде коштувати викласти подібний малюнок з мозаїки – стало очевидно, що бюджет не потягне реалізацію цієї ідеї. Шукали інші, більш бюджетні варіанти, але жоден з них не підходив. Після чого було прийнято вольове рішення викладати плитку самостійно.

Кубик Рубика Кубик Рубика

При цьому, віддаючи собі звіт, що початковий малюнок самотужки не викласти, переключилися на пошук варіантів простіше.

Таким чином ми прийшли до варіанту, який в результаті і реалізували – частковий силует міста Києва, в який потрапила Батьківщина Мати, Монумент Незалежності і Арка дружби народів.

Не маючи досвіду укладання плитки, а тим більше – колотої плитки, ми приступили до роботи.

Оптимістичні прогнози про те, що робота займе 3-4 дні дуже швидко розвіялися. Весь процес затягнувся на 2 місяці.

Кубик Рубика

Як це було? Ми купили необхідну кількість недорогий плитки, клейовий розчин і інструмент, для того щоб колоти плитку. Перші пару днів все було досить весело. Били плитку, знімали веселі Сторіс, але дуже швидко зрозуміли, що прогноз на 3-4 дні надмірно оптимістичний.

Весела затія переросла в монотонну і важку роботу, яка розтягнулася на довгих два місяці.

Шматочок за шматочком з’являвся запланований малюнок.

Це було страшенно складно, але ми сподіваємося, що це було того варте.

Кубик Рубика Кубик Рубика

Нас публікують
P
A
I
N
T
I
T