Дизайн гардеробних кімнат

RED

Щасливі власники великих заміських будинків, а також мешканці квартир в новобудовах мають можливість оформити гардеробну. Крім того, деякі варіації невеликих приміщень також допускають зробити такий формат. Спочатку дизайн проект вбиральні дає можливість отримати приміщення, в якому буде комфортно зберігатися не тільки гардероб всіх членів сім’ї, а й всілякі речі і предмети для побуту. Грамотне облаштування кімнати має на увазі грамотне використання вільного простору. При плануванні повинні правильно враховуватися стиль, площа квартири, побажання клієнта.

Де може розміщуватися гардеробна кімната

Якщо в приміщенні немає спеціального місця, запланованого спочатку для зберігання речей, але його можна виділити для оформлення в будь-якій кімнаті. Відразу при цьому необхідно врахувати її тип. Якщо планується створювати закриту гардеробну, то в ній потрібна буде вентиляція і прилади освітлення. В іншому випадку її доведеться часто відкривати для провітрювання.

Переважно допускається розташування таких кімнат в:

Комора

Як правило, такі приміщення мало коли бувають просторими, і тому в них часто розташовуються верхній одяг, взуття, різні аксесуари, сумки, парасольки та інше. Вгорі можна встановити місткі антресолі – в зоні доступності для руки людини, а внизу – полички для сап, кросівок, туфель.

Спальні

Тут буде доречним дизайн кутовий гардеробної кімнати, або лінійного типу. Якщо приміщення дозволяє, то його можна розділити на зони, і облаштувати в одній з них повноцінну кімнату для переодягання. Із супутніх товарів туди можна купити дзеркало, туалетний столик, мобільні вішалки.

Передпокої

У цьому місці часто роблять дизайн гардеробних кімнат паралельного або лінійного типу, рідше П-образного. Такий формат вважається найзручнішим, оскільки верхній одяг можна відразу вішати на місце зберігання. На фото можна побачити рішення вдалого проекту в даному напрямку

Якщо коридор в квартирі невеликий, то тоді буде допустима установка кутового шафи. Особлива система дверей дозволить закривати їх без шкоди для простору.

на лоджії

Стиль такого приміщення повинен поєднуватися з колірним рішенням всієї квартири і лоджії. Дуже часто формат передбачає установку відкритою вбиральні. Це дизайнерське рішення дозволяє компактно зберігати речі, які захаращують житловий простір. При монтажі слід подбати про теплоізоляції, освітленні, захист від сторонніх очей.

Ідеї по облаштуванню гардеробних

Зрозуміло, що доручити таке завдання краще досвідченого професіонала-дизайнеру. Перш за все, тому, що він зможе врахувати всі нюанси і зробити проект у відповідності з інтер’єром всього приміщення. У Києві є компанії, що надають даний вид послуг і враховують всі побажання замовників. Звернення до них дає можливість замовити будь-який формат виконання, в тому числі, і такі:

  • мінімалізм – з переважанням прямих ліній, чіткими формами і мінімальним використанням декоративних компонентів; тут все чітко продумано, і для кожної речі передбачено певне місце; колірна палітра нейтральна – білий, сірий, бежевий, чорний колір;
  • контемпорарі – поєднує в собі традиційні прийоми і просунуті технології, надзвичайно комфортний, просторий, виконаний в нейтральній кольоровій гамі, наповнений простими формами і функціональними предметами;
    техно – домінує промислове шпигунство “наліт”, відчуття холоду і продумана “занедбаність”; присутні прямі лінії, грубі матеріали, метал, скло, техніка і відповідні аксесуари;
  • лофт – відрізняється великим відкритим простором, необробленими стінами, індустріальними елементи в оформленні;
  • фьюжн – цей варіант дає можливість заповнити простір різними предметами, є повною протилежністю мінімалізму; досить часто використовується при розробці дизайну гардеробної кімнати маленького розміру;
  • Еко-стиль – максимально наближений до природи, створюючи відчуття гармонії і умиротворення, не перевантажений деталями; при обробці використовуються матеріали деревної та іншої природної фактури.
    Дизайн гардеробних кімнат Дизайн гардеробних кімнат

Вбиральня – чудова альтернатива будь-якому шафі, навіть найбільшому. До того ж, щоб організувати гардеробну, не обов’язково мати велику площу. При грамотному підході і на 2-3 кв.м можна обладнати містку зону зберігання різних речей і предметів побуту.

Загальна вартість дизайнерського проекту залежить від вимог замовника, а також від розміру кімнати, використання оздоблювальних матеріалів, методів проведення ремонту. Ціна і інші нюанси обговорюються заздалегідь. Компанія Рaintit запрошує всіх до плідної та взаємовигідної співпраці, забезпечуючи уважний підхід до кожної деталі і точне виконання побажань клієнта.

Нас публікують
P
A
I
N
T
I
T