Дизайн домашнього кабінету

дизайн кабинета дома

Робота на дому має ряд переваг, а також вимагає облаштування комфортного місця для її виконання. В цьому випадку дизайн кабінету в квартирі грає важливу роль, адже головним завданням оформлювача в такій ситуації вважається створення комфортної обстановки, яка налаштовує на потрібний лад і забезпечує естетичну насолоду.

Особливості дизайну робочого кабінету

Оформлення обстановки цього приміщення передбачає те, які функції будуть покладені на нього, а також рід занять людини, який буде проводити тут багато часу. Від цього багато в чому залежить і остаточна ціна проекту. У зв’язку з цим потрібно відзначити деякі правила, яких дотримується дизайнер:

створення фону – в цій кімнаті будуть виглядати нейтральні відтінки стін – сірий або бежевий, інтер’єр доповнюється деякими яскравими аксесуарами, які не перевантажують при цьому композицію;

натхнення для роботи – дуже часто дизайн приватного кабінету має на увазі наявність різних допоміжних компонентів: мотивуючі картинки, різні поверхні для малювання і креслення, інше;

правильне освітлення – міні-офіс повинен мати у своєму розпорядженні до активної роботи і при цьому забезпечувати хорошу видимість;

«Пожвавлення» і персоналізація робочого місця – простір, в якому зручно перебувати, передбачає наявність різних предметів мистецтва, фото своєї сім’ї або близьких, якийсь улюбленої особистої речі, наприклад, кімнатної рослини, чашки, інше.

Крім того, дизайн кабінету вдома враховує також і необхідність створення належних місць для зберігання папок, паперів і інших документів. Меблі в цьому випадку підбирається так, щоб в кімнаті було місце для всіх речей і дрібниць. Неодмінно інтер’єр такого приміщення передбачає великий і місткий письмовий стіл – функціональний і доступний. Він повинен розташовуватися так, щоб людину міг без праці дістати потрібну папку, роздрукувати паперу, інше.

Сучасні дизайнерські напрямки

Стилістка оформлення такого приміщення може бути найрізноманітнішою, а ось облаштовувати куточок для роботи найкраще подалі від активних зон, таких, як кухня і вітальня. Хорошим варіантом стане створення кабінету на мансарді – якщо такий формат дозволяють умови. Мансардний поверх сам по собі розташовує до самоти, і дає можливість не відволікатися на дрібниці.

Ідеї ​​створення стилів мають на увазі наступні напрямки:

Класика – з ліпними стелями, дерев’яними панелями на стінах, каміном і бібліотекою. Меблі тут повинна бути масивною, крісла та дивани – шкіряними або під шкіру. З аксесуарів краще замовити антикваріат. Фото, на якому зображено цей стиль, дозволяє зрозуміти, як він виглядає зовні:

Хай-тек – в цьому випадку дизайнер розбавляє сіру палітру стін і підлоги яскравими акцентами у вигляді предметів обстановки. З оздоблювальних матеріалів використовується скло, метал, пластик, присутні мінімалістичні світильники.

Лофт – характерними рисами тут є цегляні стіни і авторські меблі. На підлозі зазвичай стеляться грубі дошки.

Американський – дизайн домашнього кабінету здійснюється з максимальною практичністю – без зайвих деталей, з суворою і лаконічною меблями. Стиль має на увазі обстановку, наближену до офісної – скляні перегородки, мінімум декору.

Послуга створення проектів домашніх кабінетів дуже популярна в Києві. Замовити її можна в дизайнерської компанії Рaintit, де працюють досвідчені фахівці. У загальну вартість розробки може входити і авторський нагляд, завдяки якому ремонт приміщення може бути проведений «під ключ».

Нас публікують
P
A
I
N
T
I
T