Дизайн дитячої кімнати

Дизайн детской комнаты

Індивідуальний дизайн – нюанси процесу

Якщо кухню, їдальню і спальню переважно розробляють, відштовхуючись від типових рішень, то в нашому випадку проєктування передбачає врахування різних чинників:

  • вік дитини – кімната сучасного підлітка і трирічного малюка буде відрізнятися суттєво;
  • підлога – дизайн дитячої для дівчинки та проєкт приміщення для хлопчика припускають орієнтування на їх інтереси, хобі та інше;
  • необхідність правильного фізичного розвитку – часто розробка дизайну дитячих кімнат передбачає наявність адаптованого спортивного інвентарю.

Також не менш важливим є стиль, відповідно до якого будуть проводитися ремонтні заходи. Також істотні і гармонійно підібрані предмети обставини – вони повинні бути спочатку безпечними, комфортними, привертати до себе увагу і продуктивно виконувати призначення.

Дизайн дитячої для хлопчика: ключові особливості

Зрозуміло, що тематика інтер’єру тут передбачає переваги молодого покоління. Якщо розглядати хлопчаче приміщення, то в ньому неодмінно є все, що потрібно для активної фізично життя та інтелектуального розвитку. Іграшкові машини, розбійники та герої, моряки та солдатики, мультяшні персонажі, роботи-трансформери – всього цього необхідно знайти місце.

Ідея оформлення кімнати може бути найрізноманітнішою. Дуже популярний інтер’єр в мінімалістичному стилі, у вигляді студії, а також, а англійською, морському, сучасному і хай-тек, Лофті техно. Що стосується тематики, то замовити дизайн маленької дитячої можна на тему авіації, космосу, футуристики, комп’ютерних ігор, автогонок, графіті та інше.

Кольорове оформлення простору для дошкільнят і молодших школярів – краще яскраве і запам’ятовується. Для хлопчиків (трохи) старше підійдуть більш нейтральні тони.

Дизайн проект дитячої для дівчинки: основні характеристики

Дівчата вже з раннього віку виявляють цікавість до власного простору. Їм подобається господарювати, робити прибирання, прикрашати свою кімнату або куточок. В процес дорослішання дівчинки-підлітки мріють про самоту, і тоді для них важливо облаштування такого затишного куточка. Кімната для дівчаток сильно відрізняється від інших у квартирі. На відміну від дизайну для спальні дорослої людини, тут має бути багато різних дрібничок. Важливо також комфортне спальне місце, туалетний столик або трюмо, комод, компактні полички та інше.

Стилістичне спрямування залежить від уподобань батьків і бажань самої дівчини. Всі дівчатка – романтична натура, але все ж можна зустріти сім’ї, де діти займаються самовдосконаленням, і вважають за краще оформлення кімнати в змішаному стилі. Переважно тут буде легкий і ненав’язливий інтер’єр, не відволікаючий увагу, і не заважає зосередитися.

Дизайн кімнати для двох дітей

Часто перед батьками постає необхідність замовити проєктування приміщення для двох різностатевих дітей. Створення такого проєкту має певні труднощі, особливо, якщо саме приміщення маленьке. Для таких випадків використовується:

  • зонування – повне і часткове;
  • компактні меблі – переважно трансформерного типу;
  • нейтральне дизайнерське рішення, що дозволяє задовольнити потреби кожної дитини.

Належна увага потрібно приділити декораціям – їх можна запропонувати підібрати самим дітям. Таким чином вони самі будуть створювати інтер’єр свого житла, що дуже подобається підростаючому поколінню. Одну з найбільш вдалих варіацій таких рішень можна побачити на цьому фото:

Дизайн дитячої кімнати

Що входить у вартість дизайн проєкту?

Доручити оформлення дитячої кімнати бажано фахівцям, адже тільки справжні професіонали зможуть правильно розрахувати простір і забезпечити всі потреби замовників. І навіть якщо місця в кімнаті буде відверто мало – за допомогою візуальних ефектів можна буде домогтися гарних результатів.

В послуги дизайнера входить багато різних моментів, які та впливають в кінцевому результаті на загальну вартість. До переліку входить розробка дизайну, складання індивідуального плану, вибір відповідних матеріалів відповідно до фінансових можливостей замовника. Нерідко ціна включає в себе і послугу професійного нагляду під час ремонту. Все це обумовлюється заздалегідь при складанні договору.

У Києві багато професійних дизайнерів, які гарантують продуктивне виконання замовлень. Звертаючись до компанії Paintit, можна розраховувати на своєчасне виконання поставленого завдання, прийнятну ціну, а також на відповідальне ставлення працівників компанії.

Нас публікують
P
A
I
N
T
I
T