Дизайн інтер’єру таунхауса

Дизайн інтер'єру таунхауса

Специфіка проектування і планування

Основне, на що потрібно звертати увагу при плануванні простору всередині – це правильне розташування кімнат. Таунхауси містять два поверхи, і тому доцільним стане наступний формат:

  • Нижній поверх, як правило, займають приміщення, в яких постійно знаходяться люди, і де можна приймати гостей. До них відносяться санвузол, кухня, хол.
  • Другий поверх – приватна зона, найчастіше це спальні мешканців будинку.
  • В мансарді також можна облаштувати місце для сну – для тих членів сім’ї, яким не заважає стукіт крапель дощу по даху. Крім того, проектування цього приміщення допускає оформлення там кімнат для відпочинку, більярдної, кабінету для роботи, бібліотеки або студії для творчості.

Надалі необхідно визначитися з типом планування. Власник може замовити дизайн таунхауса з частковим, візуальним зонуванням, або оформлення приміщень всередині окремо.

Часткове зонування є відмінним рішенням при необхідності створення стилів, які потребують простору. Дуже добре воно підходить при мінімалізмі або скандинавському напрямку.

Другий варіант – візуальний, передбачає відсутність перегородок і застосування різних дизайнерських прийомів. Найкраще таке зонування виглядає в лофт.

Створити інтер’єр таунхауса з окремими кімнатами зазвичай просять ті, хто віддає перевагу класиці. Тут доступний ремонт в будь-якому стилі – вибір залежить тільки від можливостей і переваг господарів townhouse.

Дизайн интерьера таунхауса дизайн проект таунхауса под ключ

Особливості створення дизайнерських проектів

Розробкою планування і оформлення будівлі зсередини займаються дизайнерські компанії в Києві. Тому замовити послугу подібного типу бажано саме у них – тільки в такому випадку мешканцям будинку в подальшому буде гарантувати комфорт та затишок житла. Тим більше, що багато фахівців пропонують формат «дизайн проект таунхауса під ключ». Він має на увазі те, що всю роботу по створенню проекту, підбору матеріалів, а також зі спостереження за ремонтними процесами виконуватиме компанія. Вартість такої послуги цілком прийнятна, і буде залежати від умов замовника.

Варіанти дизайн-проект інтер’єру таунхауса в світлі стилістичної спрямованості

Комплексна робота в даній ситуації має на увазі можливість для комбінації різних стилів, яку складно отримати в кв. При цьому неодмінно розробляється концепція не тільки внутрішнього простору – часто замовлення включає в себе і формування майбутнього ландшафту зовні. За стилістичної спрямованості можна порадити наступні варіанти дизайн-проекту інтер’єру таунхауса:

Модерн

Сучасний стиль має на увазі відсутність старих, позбавлених функціональності предметів обстановки. Тут будуть доречні пастельні, нейтральні відтінки. З предметів декору краще купити вироби з вінілу, скла, пластику.

Класика

Цей напрямок люблять власники дорогих і розкішних маєтків. За антуражу приміщення нагадує середньовічний замок – з натяжними стелями, розкішними люстрами, натуральним деревом, камінням та інше. Але при цьому потрібно бути готовим до того, що ціна подібного проекту буде досить високою. Фото схожою планування можна побачити тут:

Прованс

В цьому випадку дизайнер прагне зробити домашню затишну обстановку. Стилю властиві оштукатурені стіни, ніжні пастельні тони, велика кількість книг і старовинних артефактів. При оформленні зазвичай використовуються натуральні матеріали.

Скандинавський

Завдання оформлювача в цьому випадку – зробити кімнати великими, світлими і просторими. Але при цьому обов’язково в проекті використовуються м’які і теплі тони. Характерною рисою обстановки є мінімізація купується меблів.

Лофт

Надзвичайно популярний останнім часом, цей напрям створення унікальних інтер’єрів, з дотриманням «законів» сполучуваності непоєднуваного. Ту красиво вписуються цеглини, металеві конструкції, необроблена деревина, бетон, інше.

Зрозуміло, що в одній статті складно охопити всі особливості оформлення таунхаусів. Щоб отримати більш детальну інформацію з цього приводу, краще звернутися безпосередньо до фахівців, які неодмінно підкажуть найбільш підходящі шляхи вирішення.

Нас публікують
P
A
I
N
T
I
T